Sevgilimle Kaç Gün Oldu

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25.8 MB
  • Version 2.5.1
  • Dil Türkçe
  • Firma World Software
Sevgilimle Kaç Gün Oldu mobil uygulaması ile aşkınızı cep telefonunuzdan takip edin.

Sevgilimle Kaç Gün Oldu mobil uygulaması adından da anlayacağınız üzere sevgilinizle ilişkinizin gününü sayıyor. Bu günleri sizde kolaylıkla hesaplayarak sevgilinize şirinlikler yapabilirsiniz. Sevgilinizle, eşinizle olan birlikteliğinizi telefonunuzdan kolayca takip edin. Yıl dönümlerinizi, özel günleri kaçırmadan kutlamanın tadını çıkartın. 

Uygulamamızı IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Mobil cihazınız her konuda olduğu gibi ilişkinizin takibi konusunda da sizlere fayda sağlayan bir uygulamadır. Uygulamamızı sizde mobil cihazınıza indirin ve en özel anlarınızı mobil cihazınızın hatırlatmaları sayesinde kaçırmadan takip edin. 

Sevgilimle Kaç Gün Oldu adlı uygulamamız sorusuna yanıt olarak sizlere hizmet sunuyor. Sevgiliniz ile mutlu anlarınızı önceden öğrenerek sürpriz hazırlayabilirsiniz. Artık özel günleri unuttum derdine son verin. Akıllı mobil cihazınız sizlere en özel anlarınızı Sevgilimle Kaç Gün Oldu uygulaması üzerinden anında takip edebilirsiniz. Mobil cihazınız uygulamaya ücretsiz ev sahipliği yaparak sizlere sevgiliniz ile özel anlarınız konusunda yardımcı oluyor. 

Sevgilimle Kaç Gün Oldu indir
DİĞER SÜRÜMLER